Kapat
Biz Kimiz

Tanıtım

Otix Etiket, 3000 m2 kapalı üretim tesisinde Flekso, Letterpress baskı sistemine sahip son teknoloji makina ve ekipmanlarıyla, baskılı-baskısız rulo yapışkanlı etiket, body sleeve, serigrafi, emboss, security, mat-parlak selefon, sim,sıcak-soğuk varak, Braille Alfabesi(Görme Engelliler Alfabesi), ve OPP (Wrap around labels) ürün gamları ile, bulunmuş olduğu lokasyon sayesinde tüm bölgelere sorunsuz teslimat imkanı ile siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olup, yıllık beş milyon m2 hammadde üretim kapasitesine sahiptir.

Hizmet verdiğimiz sektörler arasında Gıda, İçecek, Kozmetik, Kimya, İlaç, Temizlik, Otomotiv, Beyaz Eşya, Tarım, Tekstil ve Lojistik sektörleri yer almaktadır.

Daima en iyi olmayı, öncülüğünü yaptığımız faaliyet alanımızda lider olmayı, süreçlerimizi sürekli iyileştirerek konumumuzu korumayı, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye karşı sorumluluklarımızı her zaman ilk sırada tutmayı ilke edinen Otix Etiket; doğaya ve çevreye sorumluluklarını unutmadan, ekosistemin korunmasına katkı sağlamak amacıyla ve gelecek nesillere temiz hava sahası yaratabilmek için sosyal sorumluluk prensibinden vazgeçmemiş, uygulamalarıyla diğer kuruluşlara örnek olmayı amaç edinmiştir.

Tecrübeli ve yapıcı uzman ekibimiz, profesyonel bakış açımızla, dinamik fikirlerimizle, yüksek teknoloji üretim tesisimizle, rekabetçi fiyatlarımızla, kaliteyi üreterek, sizlere çözüm ortağı olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Başarılı ve keyifli işler dileriz...

Otix Etiket

Uzman Bakış Açımız

Otix Etiket® modern üretim tesisi, konusunda deneyimli çalışanları ve sürekli yenilenen ekipmanları ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için haftanın 7 gün / 24 saati çalışarak, yeni keşiflerin öncülüğünde en kaliteli, en hızlı hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Teknolojik gelişmeleri ve sektörel yenilikleri takip ederek, bu yönde yatırımlar yaparak sürekli büyümeyi hedef alan firmamız; rulo kendinden yapışkanlı etiket (embos,serigrafi,kadife selefon,mat-parlak selefon ), dört kata kadar piggyback, body sleeve, emniyet bandı, promosyon sleeve ve OPP sarmal etiket (Wrap Around Label) üretimleriyle; hizmet vermektedir.

Minumum maliyet, maksimum kalite ile; hizmet verdiğimiz sektörler arasında Gıda, İçecek, Kozmetik, Kimya, İlaç, Temizlik, Otomotiv, Beyaz Eşya, Tarım, Tekstil ve Lojistik sektörleri yer almaktadır.

Daima en iyi olmayı hedef alarak öncülüğünü yaptığımız faaliyet alanımızda lider olmayı ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek sektördeki yerimizi korumayı, gelişen teknolojiyi takip ederek büyümeyi, iyi hizmet vermenin kaliteyi üretmek olduğunun bilinci ile, uygulamalarımızda diğer kuruluşlara örnek olmayı amaçlamaktayız.

Vizyonumuz

Hedeflerimiz

Müşteri memnuniyetimizi arttırma yeni ve istikrarlı Pazar yapısı oluşturmak, katma değeri daha yüksek ürünlere yönelme, ihracatı arttırma hedefleri ile Otix markasının ulusal ve uluslararası alanda marka haline getirmek.

Misyonumuz

Etiketinizin durduğu yerde biz varız

Sektörümüze ve ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak, yeni iş imkanları yaratarak istihdama katkıda bulunmak.

Otix Etiket olarak gelişmekte olan ambalaj sektörünü yakından takip ederek, "Etiketinizin durduğu yerde biz varız" misyonu ile müşterilerimize her zaman kaliteyi uygun koşullarla sunmanın vizyonuna sahip başarısını kazanmak temel prensiplerimizdendir.